Byphasse mleczko do demakijażu (Lait Demaquillant Visage-Yeux)

Byphasse mleczko do demakijażu oczu i twarzy (Lait Demaquillant Visage-Yeux), wzbogacone witaminą B i E, skutecznie oczyszcza twarz i oczy. Delikatnie usuwa zanieczyszczenia i toksyny ze skóry. Pielęgnuje wszystkie typy skóry. Nie podrażnia skóry wrażliwej, doskonale nawilża. Pozostawia skórę czystą, nawilżoną, dotlenioną. Do codziennego, częstego stosowania…. .

Byphasse różany tonik do twarzy (tonique douceur face)

Byphasse różany, bezalkoholowy tonik do twarzy (tonique douceur face). Delikatny, został specjalnie zaprojektowany do tonizacji i oczyszczenia skóry. Nie powoduje podrażnień. Woda różana łagodzi i leczy skórę, uwalnia od zanieczyszczeń. Do wszystkich typów skóry. Przywraca świeżość i blask na twarzy. Utrzymuje naturalne pH skóry, odpowiedni… .

RapidLash serum – piękne długie rzęsy

RapidLash serum – odżywka stymulująca wzrost rzęs i brwi. Kosmetyk innowacyjny i funkcjonalny. Jest skuteczna i bezpieczna. Przedłuża oraz zagęszcza. Nie wywołuje alergii ani żadnych podrażnień. Bezpieczna dla oka oraz skóry. Bezwonna, bezbarwna. Sprawia że rzęsy stają się mocne i nie wypadają. Wyraźnie się wydłużają, są grubsze i ciemniejsze. Bardzo łatwa… .

Calliderm Lait Doux Demaquillant – mleczko do demakijażu twarzy

Mleczko do demakijażu twarzy. Luksusowy kosmetyk francuski. Występuje w opakowaniu o pojemności 500 ml (bardzo wydajny). Łagodne i delikatne mleczko oczyszczające do wszystkich rodzajów/ typów skóry. Mleczko nawilżająco-wygładzające do codziennego demakijażu i mycia twarzy. Nie podrażnia, idealne dla osób noszących soczewki. Delikatnie usuwa makijaż, kurz oraz… .