Żel pod prysznic SANEX Zero%

Żel pod prysznic SANEX Zero%. Opracowany dla skóry normalnej. Zawiera minimalną ilość składników chemicznych, bez parabenów i sztucznych barwników. Wywiera minimalny wpływ na ekosystemy wodne, spełnia rygorystyczne wymagania biodegradacji. Zatwierdzony przez dermatologów. Zapach neutralny. Dla alergików oraz osób z problemami dermatologicznymi. Preparat został opracowany specjalnie dla bardzo wrażliwej… .

Żel pod prysznic hypoalergiczny SANEX (hypo-allergenic)

Żel pod prysznic hypoalergiczny SANEX (hypo-allergenic) zalecany jest do wrażliwej skóry. Zapach neutralny. Dla alergików oraz osób z problemami dermatologicznymi. Preparat został opracowany specjalnie dla bardzo wrażliwej skóry, aby zmniejszyć ryzyko wystąpienia reakcji alergicznych oraz podrażnień. Delikatnie oczyszczania i pielęgnuje delikatną skórę. Działa łagodząco i kojąco. Jest to produkt… .

Le Petit Marseiliais Beurre Reparateur – masło do ciała

Masło do ciała. Intensywnie nawilżające i odżywcze masło regenerujące uszkodzenia skóry suchej. Idealne do leczenia bardzo suchych obszarów stóp, kolan i łokci. Masło polecane jest zarówno do skóry suchej, o uszkodzonej warstwie lipidowej naskórka, jak również do cery przetłuszczającej się i mieszanej. Efektywnie… .