Lakiery do paznokci Orly

orly_400Amerykańska marka Orly jest obecna na rynku od ponad 35 lat. Lakiery do paznokci Orly są to preparaty do upiększania, pielęgnacji i wzmacniania paznokci, znane są ze swojej jakości i doskonałego składu – lakiery nie zawierają substancji szkodliwych, takich jak DBP, Toluen czy Formaldehyd (mało wyczuwalny zapach). Ceniona przez profesjonalistów oraz przez gwiazdy.
Kilka razy w roku pojawiają się nowe kolekcje, a każdy lakier ma oryginalną i ciekawą nazwę. Dostępna jest szeroka gama świetnych kolorów.

orly lakiery do paznokci

Lakiery firmy Orly są wzbogacane masą perłową, która nadaje olśniewający, trwały kolor i zwiększa odporność na uderzenia. Występują w różnych pojemnościach: 18 ml oraz 5,4 ml (miniaturki).

orly flash glam fx  lakiery do paznokci
W przypadku wielu kolorów dostępne są miniaturki. Jest to bardzo dobre, ekonomiczne rozwiązanie, można wypróbować różne kolory i jak się skończą, ewentualnie później kupić standardową pojemność. Duże opakowanie starcza na bardzo długo.

Opakowanie – buteleczka jest idealne, bardzo estetyczne i dobrze wykonane, gumowa rączka dzięki której nie ma się kłopotu przy otwarciu buteleczki, nie ślizga się w dłoni.
Orly_Royal_Navy
Zaletą jest łatwa aplikacja. Wąski pędzelek, ułatwia precyzyjne wykonanie manicure, bardzo ładnie się rozprowadza na płytce paznokcia, lśni i pięknie się trzyma przez wiele dni. Po 7 dniach nie widać szczególnie odprysków czy ścierania, lakier lśni jakby był świeżo po aplikacji. Bardzo łatwo się zmywa, nie barwi płytki co jest istotne przy częstych zmianach koloru na paznokciach.orly-go-deeper
Dobra konsystencja, nie tworzy smug, zapewnia poprawne krycie. Intensywną głębie koloru uzyskuje się przy 2 warstwach, a w przypadku bardzo jasnych kolorów przy 3.
Wysycha zdecydowanie szybciej niż inne lakiery. Nie gęstnieje nawet po długim czasie, po 3 latach od zakupu w dalszym ciągu są prawie jak nowe.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena: 10.0/10 (1 oddanych głosów)
VN:F [1.9.22_1171]
Ocena: +1 (z 1 oddanych głosów)
Lakiery do paznokci Orly, 10.0 z 10 w oparciu 1 oceny

Dodaj komentarz