Lakiery do paznokci OPI

OPI lakier do paznokciMarka OPI jest obecna na rynku od 30 lat i bardzo wyróżnia się na tle konkurencji pod każdym względem. Produkty tej firmy można bez cienia wahania uznać za kultowe. Na rynku produktów do profesjonalnej pielęgnacji dłoni, stóp i paznokci szczyci się pozycją lidera. Na początku swej działalności była małą rodzinną firmą z Hollywood, która dzięki bardzo wysokiej jakości swych produktów w krótkim czasie zyskała ogromne grono wielbicieli na całym świecie.

Dziś OPI jest kreatorem mody i stylu w zakresie profesjonalnej pielęgnacji oraz zdobienia paznokci. Firma zdobyła uznanie dzięki szerokiej gamie zachwycających kolorów lakierów do paznokci ok. 300, które cechują się niezwykłą trwałością, odpornością na ścieranie i połyskiem. Do grona wielbicieli marki OPI nalezą największe gwiazdy show biznesu. Każda z kolekcji lakierów jest z rozmysłem posegregowana i ma swoją niepowtarzalną, oryginalną nawę. Nazwy te są niebanalne i niekiedy zabawne np.  Coney Island Cotton Candy – Wata cukrowa z Coney Island. Powstała także kolekcja związana z obszarami geograficznymi np. Grecka, Meksykańska, https://www.cialispascherfr24.com/cos-e-il-tadalafil/ Francuska, Kanadyjska, Rosyjska, Kanadyjska.

Lakiery do paznokci OPI

Kolekcje zmieniają się sezonowo – marka wprowadza kilkanaście nowych propozycji na kwartał, najmniej popularne są wycofywane z rynku- nie warto się przywiązywać do ulubionego odcienia, zachęca się do zmian i poszukiwań. Przy porównaniu lakierów z kilku kolekcji brak różnicy pomiędzy jakością specjalnych kolekcji a resztą serii. Jakość utrzymywana jest na stałym poziomie.

opi_2_580

Z lakierów OPI korzystają charakteryzatorzy na planach filmowych, a same gwiazdy w życiu codziennym oraz podczas występów na ważnych przyjęciach czy  wydarzeniach np. rozdanie nagród. Były wykorzystywane m.in.: na planie filmu Chicago (stąd nazwa serii).

Kształt buteleczki, ergonomiczne zamknięcie, szeroki pędzelek są chronione patentami. Każdy z odcieni ma swoją niepowtarzalną historię. Standardowa zawartość buteleczki to 15 ml. Uchwyt, na którym osadzony jest pędzelek dobrze trzyma się w dłoni. Sam pędzelek – jest sztywny i dość gruby – łatwo się nim operuje, bez trudu da się pomalować nim paznokcie nawet niewprawnej osobie lub w pośpiechu. Nie kiwa się na wszystkie strony i nie rozwarstwia, nie traci włosów.

opi_3_580

Do produkcji tych lakierów wykorzystywane są najnowsze, najbardziej zaawansowane technologie i osiągnięcia badawcze współczesnej nauki. Nie zawierają szkodliwych związków chemicznych oraz mają prawie niewyczuwalny neutralny zapach.

Nie widać na nich mocnych smug, są odporne na ścieranie i odpryskiwanie, a zmycie (ciemnych kolorów – ciemne kolory są prawdziwym testem jakości producenta) nie sprawia najmniejszego kłopotu, nie odbarwiają płytki paznokcia.

opi_4_580

Lakier przez długi czas nie zmienia konsystencji ani  struktury, nie gęstnieje, nie ma mowy o grudkach czy pęcherzykach przy malowaniu. Jest też bardzo wydajny. Szybko wysycha. Aby uzyskać głębię koloru należy nałożyć 2 warstwy.

OPI – kolekcja San Francisco

opi_san_francisco1

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena: 10.0/10 (1 oddanych głosów)
VN:F [1.9.22_1171]
Ocena: +1 (z 1 oddanych głosów)
Lakiery do paznokci OPI, 10.0 z 10 w oparciu 1 oceny

Dodaj komentarz