Landoll – Nashi Keratin – odżywka Keratynowa wygładzająca włosy

Odżywka Keratynowa wygładzająca włosy. Wnika we włosy i dostarcza im dodatkową porcję keratyny. Wspomaga odbudowę cienkich i zniszczonych włosów. Sprawia, że włosy stają się gładkie, miękkie i jedwabiste. Włos składa się w 90% z keratyny czyli białka. Całość łodygi włosa tworzą trzy rodzaje keratyny. Keratyna płaska – łuski włosa nakładające się na siebie… .

Caudalie

Caudalie (wym. Kodali) to firma Francuska, założona w 1995 r. przez małżeństwo, które posiada własne winnice i wykorzystuje wszechstronnie dobra płynące z uprawy winogron. Winogrona użyte do produkcji tych kosmetyków pochodzą z rodzinnych winnic w okolicach Bordeaux. Caudalie produkuje kosmetyki do pielęgnacji twarzy i ciała, do każdego typu skóry. Caudalie (franc.) to jednostka… .

Sleek MakeUP – kosmetyki z Wielkiej Brytanii

Sleek MakeUP marka debiutująca na polskim rynku, ale bardzo dobrze znana i popularna na rynku brytyjskim. Oferuje szeroki asortyment produktów do makijażu. Kosmetyki Sleek Make są wprowadzane na rynek regularnie w celu sprostania nowym, wiodącym trendom oraz oczekiwaniom. Są to kosmetyki wysokiej jakości, wydajne oraz trwałe, w przystępnych, atrakcyjnych cenach. Bardzo… .

Szampon Byphasse Pro Liss Extreme

Profesjonalny szampon przywracający kontrolę nad niesfornymi włosami. Przeznaczony do wszystkich rodzajów wysuszonych i podatnych na tworzenie loków włosów. Nawilża i zmiękcza włosy. Wygładza, ułatwia rozczesanie, zapobiega puszeniu się i elektryzowaniu włosów. Chroni włosy przed uszkodzeniami powstałymi podczas używania prostownicy lub lokówki. Włosy stają się czyste, gładkie, łatwe do układania…. .

Jak pomóc uszkodzonym paznokciom? Dieta, pielęgnacja.

Jak pomóc uszkodzonym paznokciom? W naszym życiu wiele rzeczy może zaszkodzić paznokciom: choroby, leki, nadmiar zabiegów pielęgnacyjnych, wadliwie nałożone tipsy, niewłaściwa pielęgnacja, niesprzyjające warunki środowiskowe. Wszystkie niezdrowe paznokcie mają pewne wspólne cechy: są słabe, cienkie, zbyt łatwo się gną i pękają, i wolno rosną. Bywają także suche lub… .